معرفی شرکت های گروه معرفی گروه ایران سیستم

شرکت ایران سیستم با هدف تولید کامپیوتر، طراحی و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و اجرای پروژه های مکانیزاسیون و مخابرات در سال ۱۳۶۴ تاسیس و به شماره ۵۷۸۰۲ به ثبت رسید. نوآوری، مشتری مداری، سرعت، دقت و ارائه سرویس و خدمات پس ار فروشِ مناسب در حداقل زمان ممکن عواملی هستند که پیوند مستحکمی بین مشتریان و شرکت برقرارساخته و این نکات وجه تمایز شرکت با دیگر همکاران در نظر مشتریان می باشد. بخش تحقیقات با فعالیت مستمرخود توانست پروژه هایی را که تاکنون در کشور غیرممکن و یا مشکل به نظر می رسیدند به عرصه ظهور برساند. برآوردن نیاز و انتظارات در حال تغییر مشتریان از جمله درک نیاز آنی و برآوردن نیاز آتی آنان و تلاش برای فرا رفتن از انتظارات مشتریان،همچنین کوشش برای بهبود مستمر، ارتقاء کیفیت و عمل به الزامات قانونی، سبب شد که شرکت گواهی بین المللی استاندارد مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۲ را اخذ نماید. ممارست فراوان و گردآوری متخصصین برجسته در یک مجموعه صمیمی، شرکت را قادر ساخته است تا با بیش از ۲۶۰ نفر پرسنل همواره در زمره ده شرکت بزرگ کشور در صنعت ICT قرارگیرد.


شرکت فن آوری اطلاعات ایران سیستم

با عنایت به اینکه در جهان امروز فن آوری اطلاعات به عنوان مهمترین دست آورد بشر تلقی گردیده بخش نرم افزاز شرکت ایران سیستم در سال ۱۳۸۰ به شرکت فن آوری اطلاعات ایران سیستم تغییر نام یافت . از محصولات این شرکت می توان سیستم های شهرسازی ، نوسازی ، اصناف ، درآمد ، املاک ، بایگانی الکترونیکی، سیستم یکپارچه منابع انسانی بانک کشاورزی و ... را نام برد.
شرکت صنایع الکترونیک ایران سیستم

شرکت صنایع الکترونیک ایران سیستم با هدف تولید و مونتاژ تجهیزات الكترونیكی و مخابراتی از اواخر دهه ۱۳۶۰ تاسیس گردیده و در حال حاضر یكی از شركتهای پیشرو در صنعت الكترونیك و مخابرات می باشد . نوآوری، مشتری مداری، كیفیت، سرعت و ارائه سرویس و خدمات پس از فروش متناسب عواملی هستند كه پیوند مستحكمی بین مشتریان و شركت برقرار ساخته است.
شرکت صبا ایده

صبا ایده شرکتی است فعال در حوزه فناوری های اینترنتی که تعدادی از پر ترافیک ترین وب سایت های ایرانی از جمله آپارات، کلوب، میهن بلاگ، لنزور و فیلیمو را خلق کرده است. همچنین صباایده به عنوان مالک آژانس تبلیغاتی صباویژن، در زمینه تبلیغات اینترنتی و خدمات بازاریابی دیجیتال نیز حضور پر رنگی دارد. این مجموعه با رویکرد ارائه بسترهای مناسب به منظور انتشار محتوا، دانش، افکار و عقاید مخاطبین فارسی زبان اینترنت، در سال 1383 فعالیت خود را با عرضه شبکه اجتماعی کلوب به منظور گسترش ارتباطات اجتماعی-اینترنتی، آغاز کرد. توسعه سرویس میهن بلاگ در راستای انتشار محتوای متنی، سرویس آپارات بستری مناسب جهت انتشار محتوای ویدئویی و سرویس لنزور برای به اشتراک گذاری عکس نیز در اختیار کاربران قرار گرفت. در ادامه فعالیت های این شرکت، تازه ترین محصول صباایده، فیلیمو، با رویکرد نشر فیلم، سریال و تئاتر به بازار عرضه شد.
شرکت ارتباطی کامکار سیستم

با توجه به روند روبه گسترش ارتباطات در سال ۱۳۷۴ بخش مخابرات شركت ایران سیستم با هدف عرضه تجهیزات مخابرات و نیرو، به شركت ارتباطی كامكار سیستم تبدیل و به ثبت رسید. كادر فنی این شركت از ۹۲ نفر متخصص طراز اول كشور تشكیل شده است و هم اكنون طی ۸ سال فعالیت یكی از شركتهای شناخته شده و توانمند در صنایع مخابرات كشور می باشد.

گواهی های اخذ شده شرکت ایران سیستمتماس با ما


تهران - بزرگراه مدرس شمال
ابتدای وحید دستگردی پلاک 217

021-22258682
021-22222953
webmaster@iransystem.com

logo

کلیه حقوق این سایت متعلق به ایران سیستم میباشد.

©1995-2015 IranSystem IT Co. , Inc. All rights reserved. Powered by IranSystem Information Technology Co. iransystem.com

جستجو